Salon Marilan nabízí

Stínící technika Pardubice

Vnitřní roletky

stinici-technika-pardubice.jpg

- Interiérové rolety DEN / NOC

Propracovaný systém, který kombinuje praktičnost žaluzií, eleganci rolet a vzdušnost dekoračních záclon. DEN / NOC je první roletou, která Vám dokáže zajistit plynulou regulaci světla v interiéru.

- Rolety exluzive

Zatemňující rolety novodobého vzhledu, které lze vyrobit ve velkých rozměrech, jsou ozdobným prvkem v moderních interiérech. Tento mechanizmus je jednoduchý a lze ho nabídnout v různých odstínech

- Rolety Comfort

Patří do skupiny elektricky ovládaných rolet. Je to odpověď na automatizaci systémů, které tvoří “inteligentní dům”. Navrhovaná řešení jsou určena pro prostory ve veřejných budovách, institucích a podnicích.

- Rolety Zonda

Nejnovější nabídka ve skupině textilních žaluzií. Největší výhodou obou užitných a dekorativních rolet je schopnost otáčet látkou a získat tak zvaně “Den – noc.” Proto, vzhledem k používanému systému a speciální látce (která se skládá z horizontálních pásů transparentních a zastiňujících), dostaneme unikátní řešení

- Interiérové rolety Vegas

Textilní rolety jsou opět nepostradatelným funkčním prvkem v interiéru, který se odrazí i ve výrazu celé budovy. Poskytuje okamžité soukromí, ochranu před sluncem a v neposlední řadě působí jako příjemná dekorace. Roletu výhodně využijete v jakýchkoliv místnostech, např. v kuchyních, obývacích pokojích, pracovnách i ložnicích.

Plisé žaluzie

Žaluzie Plisé představují velmi zajímavý žaluziový systém. Stínícím materiálem je skládaná technická textilie, která je opatřena impregnací – proti přilnutí prachu. Jako všechny žaluzie, tak i žaluzie Plisé dodáváme v mnoha barevných odstínech s různou intenzitou průsvitnosti.

Žaluzie Plisé umožňují zastínit i velmi atypické provedení oken, např. kruhové, půlkruhové, šikmé i trojúhelníkové okenní tvary. Používají se také na střešní okna a zimní zahrady.

Japonské stěny

Japonské posuvné stěny jsou vhodným způsobem, jak můžeme nejen zastínit okna, ale i elegantně předělit prostor a vytvořit působivý design. Patří mezi velmi atraktivní stínící techniku, která se podobně jako římské rolety stává čím dál oblíbenější zejména v současné době. Doporučujeme je použít všude tam, kde vzniká požadavek o zastínění velké plochy.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie patří v dnešní době mezi hlavní módní trendy pro svoji variabilitu a jednoduchost ovládání. Jsou vhodné pro zastínění větších ploch a přizpůsobí se jakémukoli tvaru okna. Proto je lze využít pro zastínění interiérů nejen bytových ploch, ale i kanceláří a reprezentačních prostor. Také jsou vhodné pro zakrytí různých výklenků.


Služby

  • ŠITÍ - záclon a závěsů
  • VĚŠENÍ - záclon a závěsů
  • ZAMĚŘENÍ - u klienta
  • MONTÁŽ - garnyží a stínící techniky
  • ŠITÍ - polštářů, ubrusů, přehozů, prostírek